Na letnie i zimowe wakacje plastyczne zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 lat. Zapewniamy profesjonalną edukację artystyczną oraz niezapomniane wrażenia. Forma plenerów daje dobry wypoczynek, sprzyja pasji tworzenia i na pewno jest daleka od nudy. Naszą misją jest wspieranie dziecka w poszukiwaniu jego mocnych stron i talentów, rozwijanie twórczego potencjału, wzmacnianie wiary we własne siły. Podczas wakacji artystycznych dzieci mają możliwość poznania różnych technik plastycznych: malarstwa, grafiki i rzeźby.
Kto choć raz brał udział w naszych wakacyjnych warsztatach nie może się doczekać ponownego spotkania. Plenery to zabawa ze sztuką oprawiona w niezwykłą przygodę. Nasi podopieczni lubią radośnie zmęczyć się jako globtroterzy – czy piechotą, czy na rowerze. Pod dachem wspólnego lokum chodzą ostrożnie jak koty, by odkrywać tajemnicze znaleziska – znaki do nowej przygody.

Połączenie zabawy z poznaniem i artystycznymi działaniami to w zajęciach plenerowych dobry klimat do nabrania oddechu od schematów, presji szkoły. Zachęcamy do takiej formy wypoczynku. To się po prostu sprawdza.